شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States

1- ارسال رایگان محصولات خریداری شده بالای 30.000 تومان در استان زنجان رایگان است.  

2- تحویل رایگان داخل شهرستان زنجان توسط پیک موتوری و همچنین باربری انجام می شود.

4-تحویل به تمامی نقاط کشور با سرویس های تیپاکس،پست سفارشی،باربری و همچنین سیستم پست سریع بین المللی و داخلی اس ام اس انجام  میپذیرد.

5-با توجه به اینکه برخی از کالاها سفارشی ، برخی در انبار های خارج از استان میباشد زمان ارسال  

نکته1: سفارشاتی که انبار تهیه انها خارج از استان است پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه آن 24-48 ساعت کاری بعد به شرکت تحویل میشود و حداکثر طی "2-3ساعت" به دست خریداران محترم خواهد رسید. بدیهی است در روزهای تعطیل رسمی، تحویل سفارش به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.

نکته2: با توجه به اینکه برخی از محصولات سفارشی بصورت تولیدی است (فرش،صنایع مسی،ملیله،چارق،چاقو و ....) پس از ثبت سفارش در صورت موجود بودن انبار ارسال با سرعت انجام خواهد شد و درصورت عدم موجود بودن در انبار بصورت سفارش ساخت به تولید کننده ارائه شده و زمان تحویل ان به خریدار گرامی اعلام میشود(البته در نظر داشته باشید که در قسمت توضیحات محصولات زمان تحویل و نوع سفارش درج شده است)

6- توزیع کالاهای خریداری شده در شهرستان زنجان حداکثر تا 3 ساعت انجام خواهد شد وبسته به حجم سفارشات تحویل می گردد،یادآور میشویم که توزیع کالاهای سفارشی خارج از انبار های استان که سفارشات آن طی روزهای قبل انجام شده بدون وقفه در طول روز بصورت ترتیبی انجام خواهد پذیرفت.

4- محصولات خریداری شده حداکثر تا ساعت 19 به لیست سفارشات افزوده خواهند شد و خریدهایی که بعد از ساعت 19 انجام می شود، در روز کاری بعد رسیدگی میشود می شود.

5-ارسال اختصاصی صنایع دستی استان زنجان به کلیه نقاط کشور بصورت رایگان انجام خواهد پذیرفت .

ارسال در زدن کالا


مجوز تجارت الکترونیکی(اینماد)